O firmie

Brzost to przodujący producent krzeseł i stołów na terenie Polski. Nasze doświadczenie nabywamy już od 80 lat, ciągle wzbogacając o nowoczesne technologie produkcji mebli. Jako Brzost sp. z o. o. na terenie Leżajska działamy już od ponad 25 lat. W latach 2000 – 2005 profesjonalnie przygotowaną grupę produkcyjną tworzyło około 300 osób. Dziś Brzost rozprowadza swoje renomowane wyroby po całym kraju jak i również za granicą. Wysoka wartość rocznej sprzedaży sytuuje spółkę Brzost w gronie największych producentów krzeseł w Polsce południowo-wschodniej.

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.

 

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.

Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokim kompetencjom pracowników Brzost osiągnął wysoką jakość swoich produktów i stał się znaczącym producentem w branży meblarskiej. Zaplecze produkcyjne jest ciągle modernizowane i uzupełniane przez najnowsze technologie dostępne na rynku. Proces produkcyjny realizowany jest w ciągach technologicznych umieszczonych w halach produkcyjnych, gdzie produkcja zapewniana jest od surowca do wyrobu gotowego.

Jednym z priorytetów naszej działalności jest troska o środowisko i racjonalną eksploatację zasobów naturalnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, firma zapewnia wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie dbając o stan środowiska naturalnego.

Naszym głównym celem jest zapewnienie klientowi solidnego produktu i komfortu użytkowania. Nasze produkty znajdą miejsce w każdym wystroju dzięki bogatej ofercie, w której znajduje się ponad 50 unikalnych wzorów, które można dowolnie modyfikować pomiędzy 20 wybarwieniami oraz 30 tkaninami.
Nasi projektanci dbają, aby asortyment był regularnie uzupełniany o nowe, designerskie modele. W naszym katalogu każdy znajdzie coś dla siebie, zarazem na tą grubszą jak i skromniejszą kieszeń.